Parafie objęte projektem:

Baranów pw. św. Jana Chrzciciela ,
Bełżyce pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła ,
Biskupice pw. św. Stanisława BM ,
Bychawa pw. św. Jana Chrzciciela i św. Franciszka z Asyżu ,
Bychawka pw. Wszystkich Świętych ,
Bystrzyca pw. Wniebowzięcia NMP ,
Chodel pw. Trójcy Świętej i Narodzenia NMP ,
Czemierniki pw. św. Stanisława BM ,
Czerniejów pw. św. Wawrzyńca ,
Częstoborowice pw. św. Apostołów Piotra i Pawła ,
Dys pw. św. Jana Chrzciciela ,
Fajsławice pw. św. Jana Nepomucena ,
Firlej pw. Przemienienia Pańskiego ,
Garbów pw. Przemienienia Pańskiego ,
Gołąb pw. św. Floriana i św. Katarzyny ,
Kamionka pw. św. Apostołów Piotra i Pawła ,
Karczmiska pw. św. Wawrzyńca ,
Kazimierz Dolny pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła ,
Kiełczewice pw. Trójcy Przenajświętszej i Nawiedzenia NMP ,
Kijany pw. św. Anny ,
Klementowice pw. św. Klemensa i św. Małgorzaty ,
Kluczkowice pw. Świętej Trójcy ,
Konopnica pw. Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny Aleksandryjskiej ,
Końskowola pw. Znalezienia Krzyża Świętego i św. Andrzeja Apostoła ,
Krasienin pw. Narodzenia NMP i św. Sebastiana ,
Krężnica Jara pw. św. Floriana ,
Krzczonów pw. Wniebowzięcia NMP ,
Kurów pw. Narodzenia NMP i św. Michała Archanioła ,
Lubartów pw. św. Anny ,
Lublin pw. św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty ,
Lublin pw. św. Mikołaja (na Czwartku) ,
Lublin pw. św. Jakuba Apostoła (dawniej Abramowice) ,
Lublin pw. św. Marcina (dawniej Zemborzyce) ,
Łancuchów pw. św. Jana Chrzciciela ,
Łęczna pw. św. Marii Magdaleny ,
Łuszczów pw. św. Barbary ,
Markuszów pw. św. Józefa ,
Matczyn pw. Wniebowzięcia NMP ,
Mełgiew pw. św. Wita ,
Michów pw. Wniebowzięcia NMP ,
Milejów pw. Wniebowzięcia NMP ,
Nałęczów pw. św. Jana Chrzciciela (dawna p. Bochotnica) ,
Niedrzwica Kościelna pw. św. Bartłomieja Apostoła ,
Opole Lubelskie pw. Wniebowzięcia NMP ,
Ostrów Lubelski pw. Niepokalanego Poczęcia NMP ,
Parczew pw. św. Jana Chrzciciela ,
Piaski pw. Podwyższenia Krzyża Świętego ,
Piotrawin pw. św. Tomasza Apostoła i św. Stanisława BM ,
Puchaczów pw. Wniebowzięcia NMP ,
Puławy pw. św. Józefa (dawniej Włostowice) ,
Ratoszyn pw. św. Macieja Apostoła i św. Katarzyny ,
Rudno pw. Podwyższenia Krzyża Świętego ,
Serniki pw. św. Marii Magdaleny ,
Targowisko pw. św. Tomasza Becketa ,
Testowa parafia pw. ,
Wąwolnica pw. św. Wojciecha BM ,
Wilkołaz pw. św. Jana Chrzciciela ,
Wilków pw. św. Floriana i św. Urszuli ,
Wojciechów pw. św. Teodora ,
Wysokie pw. św. Michała Archanioła ,
Żyrzyn pw. św. Apostołów Piotra i Pawła ,